Scharmueller - Lider w dziedzinie zaczepów dla rolnictwa

Dystrybutor zaczepów do maszyn rolniczych – Scharmueller Spare Parts

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem zaczepów do maszyn rolniczych firmy Scharmüller Gesellschaft m.b.H. & Co KG. – austriackiego producenta, który między innymi stworzył system kulowy K80. Przedsiębiorstwo to posiada aktualnie największy program zaczepów oczkowych i kulowych na świecie. Uzyskało także liczne certyfikaty potwierdzające jakość produktów pochodzących z jego zakładów.

Nasz magazyn powstał z myślą o obsłudze klientów rynku wtórnego w Polsce. Zapewniamy błyskawiczne dostawy produktów marki Scharmüller bezpośrednio do firm obsługujących rolników, przedsiębiorców czy sektor komunalny.
Nasza sieć dealerska obejmuje obecnie kilkadziesiąt zakładów, znajdujących się na terenie całego kraju.

innowacyjnosc

INNOWACYJNOŚĆ

produkty

Konfigurator zaczepów

zaczepy kulowe do przyczep
jakosc

JAKOŚĆ

Co znajduje się w naszej ofercie?

W ofercie posiadamy zaczepy do wszystkich renomowanych marek ciągników: John Deere, Massey Ferguson, New Holland, Valtra, Fendt, Case, JCB-Fastrac, Kubota, Kioti, Claas, TYM, Ursus, Zetor i innych. Chętnie doradzamy klientom, w jaki sposób serwisować zakupione u nas części.

Aktualnie wśród ponad dwóch tysięcy artykułów dostępnych w naszym sklepie znajdą Państwo:

 

  • różnego typu zaczepy dla rolnictwa – kulowe, oczkowe, PitonFix oraz PickUp Hitch;
  • płyty nośne K80 i PitonFix;
  • automatyczne i manualne zaczepy transportowe;
  • sprzęgi do przyczep;
  • korpusy do ciągników;
  • belki zaczepowe.

 

Zajmujemy się również sprzedażą oryginalnych części zamiennych do zaczepów. Nasz asortyment obejmuje także osprzęt do maszyn towarzyszących. Klientom dostarczamy zarówno najmocniejsze zaczepy flanszowe do przyczep tandemowych i tridemowych, jak i mniejsze końcówki dyszli do małych talerzówek czy opryskiwaczy. Sprzedawane przez nas produkty pozwalają bezpiecznie i wygodnie zagregować każdą maszynę z ciągnikiem. Zapraszamy do skorzystania z oferty.

GALERIA

 • WYMIARY

  Kluczową informacją dla prawidłowego dobrania wkładu korpusu są wymiary: szerokość szyny, grubość oraz średnica sworznia blokującego.

 • PRODUKTY

  Jest oficjalnym przedstawicielem renomowanego Austriackiego producenta zaczepów do ciągników i maszyn rolniczych Scharmüller Gesellschaft m.b.H. & Co KG.

 • ZALETY K80

  Poniższa prezentacja pokazuje zalety sprzęgów k80:

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.