O NAS

INNOWACYJNOŚĆ

Konfigurator zaczepów

JAKOŚĆ

Firma Scharmueller Spare Parts

Jest oficjalnym przedstawicielem renomowanego Austriackiego producenta zaczepów do ciągników i maszyn rolniczych Scharmüller Gesellschaft m.b.H. & Co KG.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo prawie dwa tysiące różnych artykułów takich jak:

 

 • zaczepy kulowe K80,
 • zaczepy typu PitonFix,
 • automatyczne i manualne zaczepy transportowe,
 • zaczepy oczkowe i kulowe do przyczep (fi50, fi40, K80),
 • sprzęgi do przyczep,
 • korpusy do ciągników,
 • zaczepy PickUp Hitch (PUH),
 • belki zaczepowe,
 • płyty nośne PitonFix, K80,
 • części zamienne do zaczepów
 • i wiele innych…

 

W swojej ofercie posiadamy zaczepy praktycznie do wszystkich marek ciągników: John Deere, Massey Ferguson, New Holland, Valtra, Fendt, Case, JCB-Fastrac, Kubota, Kioti, Claas, TYM, Ursus, Zetor i wiele innych…

 

Magazyn Scharmueller Spare Parts powstał z myślą o profesjonalnej obsłudze klientów rynku wtórnego w Polsce. Naszym celem jest zapewnienie błyskawicznej dostawy produktów Scharmüller bezpośrednio do firm obsługujących rolnika, przedsiębiorce czy sektor komunalny. Są to wyłącznie profesjonalne podmioty świadczące usługi na rzecz klineta detalicznego. Sieć dealerska firmy Scharmueller Spare Parts obejmuje kilkadziesiąt firm z całej Polski. Dokładamy wszelkich starań aby obsługa Klienta stała na najwyższym poziomie i dorównywała jakości produktów Scharmüller. W końcu nasze hasło to: „Jakość ma swoje imię –Scharmueller”

 

Podstawowym elementem nowoczesnego ciągnika rolniczego w dzisiejszych czasach jest korpus. To właśnie on jest centralnym elementem, do którego możemy zamontować praktyczne każdy wkład niezależnie od tego czy jest to pitonfix, zaczep kulowy K80, zaczep transportowy, czy zwykła belka polowa. Scharmüller posiada w swojej ofercie kilkaset różnych korpusów: krótkie stosowane razem z zaczepami pickuphitch, standardowe, długie otwarte, długie z płytą PitonFix, K80 czy mocowaniem belki polowej. Bogaty program pozwala doposażyć nie tylko ciągniki wiodących marek ale również niszowych takich jak: Fiat, Renault, Branson, Dong Feng, Valpadana, Foton, Yto, Yanmar i wiele innych. Dzięki temu nawet starsze ciągniki mogą stać się tak samo uniwersalne, ergonomiczne i wygodne jak najnowsze modele.

 

Ciągniki o największych mocach potrzebują nierzadko specjalnych rozwiązań przystosowanych do agregowania maszyn o DMC nawet powyżej 30-40 ton. Takim jest np. płyta nośna K80 czy PitonFix, która coraz częściej zastępuje zaczep polowy w formie belki. Ciągniki gąsięnnicowe często pozbawione tradycyjnego TUZ agregowane z bardzo wytrzymałymi płytami nośnymi potrafią stanowić niezastąpione narzędzie pracy w dużym gospodarstwie.

Scharmüller produkuje nie tylko zaczepy do ciągników ale również całą gamę osprzętu od strony maszyny towarzyszącej. Dostarczymy zarówno zaczep flanszowy do ogromnej przyczepy tandemowej, tridemowej jak również końcówkę dyszla do małej talerzówki. Jeśli w przyczepie zamontowane jest sterowanie skrętem osi, nie stanowi to dla nas żadnego problemu! Sterowanie K50 montowane na korpusie, wkładzie czy płycie nośnej K80 pozwoli bezpiecznie i wygodnie zagregować każdą maszynę z ciągnikiem.

GALERIA

 • WYMIARY

  Kluczową informacją dla prawidłowego dobrania wkładu korpusu są wymiary: szerokość szyny, grubość oraz średnica sworznia blokującego.

 • PRODUKTY

  Jest oficjalnym przedstawicielem renomowanego Austriackiego producenta zaczepów do ciągników i maszyn rolniczych Scharmüller Gesellschaft m.b.H. & Co KG.

 • ZALETY K80

  Poniższa prezentacja pokazuje zalety sprzęgów k80: